خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

معاون استاندار ایلام: پایان محدودیت‌ها منوط به تغییر شرایط کروناست

به گزارش ایرنا، معروف بسطامی روز سه‌شنبه در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مبارزه با کرونا بر تداوم محدودیت‌های طرح جامع مدیریت هوشمند مبارزه با کرونا تاکید کرد و افزود: محدودیت‌ها، پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی باید تا ریشه کنی کرونا بطور کامل‌ اجرا و رعایت شود.

وی با بیان اینکه ادارات منتظر بخشنامه جدید در خصوص حضور کارکنان و ساعت کاری نباشند، افزود: الزامات اجرای محدودیت‌های طرح جامع مدیریت هوشمند مبارزه باکرونا همچون گذشته ادامه دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام در خصوص وضعیت فعالیت ادارات در مناطق زرد اظهار داشت: فعالیت ادارات ارایه دهنده خدمات ضروری در مناطق زرد با حضور ۱۰۰ درصد کارکنان بوده و فعالیت دستگاه های ارایه دهنده خدمات عادی با حضور دوسوم یا ۷۰ درصد کارکنان ادامه می یابد.

بسطامی در خصوص وضعیت فعالیت ادارات در مناطق نارنجی نیز افزود: فعالیت ادارات مناطق نارنجی ارایه دهنده خدمات ضروری با حضور دو سوم یا ۷۰ درصد کارکنان و فعالیت دستگاه های ارایه دهنده خدمات عادی با دوسوم یا ۵۰ درصد صورت می پذیرد. 

وی درخصوص وضعیت ادارات در مناطق قرمز نیز تاکید کرد: فعالیت ادارات ارایه دهنده خدمات ضروری در این مناطق  با حضور ۵۰ درصد کارکنان بوده و فعالیت دستگاه های ارایه دهنده خدمات عادی با یک سوم یا ۳۰ درصد کارکنان انجام می پذیرد. 

وی اضافه کرد: ساعت کاری ادارات  از ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه است و فعالیت بانک ها نیز بر اساس مصوبه شورای هماهنگی بانک ها تعیین می شود.

به گزارش ایرنا، هشت شهرستان استان ایلام در وضعیت نارنجی و مابقی در وضعیت زرد قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا