خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

۱۱ هزار و ۳۸۴ مددجوی امداد استان مرکزی اقلام بهداشتی دریافت کردند

«مجید مومنی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: گروهی از  مددجویان شامل بیماران خاص و صعب العلاج، مادران باردار و شیرده و سالمندان مشمول دریافت کمک هزینه تهیه اقلام بهداشتی شدند و در مجموع ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای تهیه این اقلام در سه نوبت هزینه شد.

وی با بیان این که مراکز نیکوکاری در تعامل با کمیته امداد، نقش هم‌افزایی در خدمت‌رسانی به محرومان را دارند، اظهار داشت: این نهاد از ابتدای شیوع بیماری کرونا با همکاری خیران و مراکز نیکوکاری اقدام به تهیه ماسک، توزیع مواد بهداشتی، ضدعفونی کننده و بسته‌های غذایی بین نیازمندان کرده است.

مومنی افزود: عده‌ای از اقشار آسیب‌پذیر جامعه در شیوع بیماری کرونا با مسائل و مشکلات سخت اقتصادی و معیشتی روبرو هستند و خیران می‌توانند در این روزهای سخت کرونایی، خانواده‌های نیازمند را  با کمک‌های نقدی و جنسی یاری دهند.

وی با توصیه به مددجویان  برای خودرای از مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، افزود: ۲۶ خدمت این نهاد به ‌صورت الکترونیکی به مددجویان مورد حمایت  ارائه می شود و آنان می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت e.emdad.ir ثبت کنند و از خدمات این نهاد بهره‌مند شوند.

۸۱ هزار و ۸۱۶ نفر در قالب ۵۰ هزار خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره‌مند هستند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا