خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۴۶ نفر به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های کرمان بستری شدند

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شفیعی عصر چهارشنبه در خصوص آخرین آمار از وضعیت شیوع کرونا در استان کرمان بیان داشت: در حال حاضر ۲۹۹ مورد قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی به موارد مثبت بستری در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان به تفکیک شهرستان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۱۸۹ نفر، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۱۹ نفر، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۲۸ نفر، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم ۲۲ نفر و درحوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان ۴۱ نفر بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای اپیدمی کرونا در استان تاکنون ۱۵ هزار و ۲۳۸ نفر در استان در اثر ابتلای قطعی به ویروس کرونا بستری شده‌اند.

شفیعی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶ نفر در اثر ابتلاء به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم‌پزشکی استان بستری شده‌اند که شامل ۲۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۱ مورد، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۲ نفر، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم ۳ مورد و در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان ۱۲ مورد هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان یادآور شد: تعداد فوتی‌های قطعی ابتلاء به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ نفر به ثبت رسیده که به تفکیک شهرستان ۹ فوتی حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک فوتی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۲ فوتی در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان می‌باشند.

وی گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان تاکنون در مجموع ۲ هزار و ۲۸۱ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا