خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بانوان در شرایط کرونا کاستی‌های معیشتی را تحمل کنند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بجنورد که به صورت مجازی خوانده شد، به سالروز حماسه ۹ دی سال ۸۸ اشاره داشت و اظهار کرد: در آن سال عده‌ای شیفته قدرت در کشور فتنه‌ای بزرگ به راه انداختند اما حضور پرشور مردم در ۹ دی این فتنه را نابود کرد.

امام جمعه بجنورد به نصیحت‌های رهبر انقلاب به فتنه گران اشاره کرد و ادامه داد: متأسفانه فتنه گران سخنان دلسوزانه رهبری را گوش ندادند اما در نهایت با تدابیر هوشمندانه ی ایشان دشمنان نتوانستند به اهداف خود برسند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رقم بالای بی سوادی در ابتدای انقلاب افزود: با گسترش نهضت سواد آموزی اینک حدود ۵ درصد از مردم کشور سواد ندارند اما مسیر سوادآموزی در کشور مناسب است.

حجت الاسلام نوری با اشاره به ارتقای سطح آموزش و تربیت نیروهای مورد نیاز در کشور گفت: در اوایل انقلاب پزشک از سایر کشورها برای درمان به کشور می‌آمد اما خوشبختانه در این زمینه بسیار رشد داشته ایم و تحولی بزرگ ایجاد شده است.

امام جمعه بجنورد از زنان خواست با مدیریت مناسب معیشت خانواده، کم و کاستی‌ها را بیشتر تحمل کنند و گفت: در این ایام سخت انتظار آن است که بانوان مردان را بیشتر همراهی کنند و با تلاش بیشتر سعی کنند این ایام سپری شود و با بهانه کردن نداری و بیکاری، درصدد طلاق برنیایند.

وی در انتها با تشکر از رئیس قوه قضائیه به دلیل سفر به این استان گفت: در این سفر مصوبات و اعتبارات خوبی برای تقویت مجموعه قضائی استان اختصاص یافت که بخشی از مشکلات را برطرف خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا