خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بازگشایی سینماهای کرمانشاه از فردا

محمد جواد کنجوری بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به تغییر وضعیت رنگ کرونایی شهر کرمانشاه و هماهنگی به عمل آمده، سینماهای کرمانشاه از روز شنبه ششم دی ماه بازگشایی خواهند شد.

وی با تاکید بر نظارت کامل برای رعایت تمام شیوه نامه‌های بهداشتی در سینماها، افزود: در حال حاضر بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با توجه به زرد شدن وضعیت کرونایی کرمانشاه، گروه شغلی سوم از فردا مجاز به فعالیت می‌شود.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه بیان کرد: با توجه به کاهش محدودیت‌ها از ششم دی ماه ۲ سینمای آزادی و فرهنگ این شهر با اکران فیلم‌های روز در خدمت همشهریان هنردوست خواهند بود و به زودی نیز فیلم 《دیدن این فیلم جرم است》 که از آثار فاخر سینمایی به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه است، به چرخه اکران اضافه خواهد شد.

کنجوری خاطرنشان کرد: آموزش‌های لازم به پرسنل در قالب کلاس‌های چندساعته آموزشی و آئین‌نامه ابلاغی وزارت بهداشت در طرح فاصله‌گذاری هوشمند داده شده و ان‌شاءالله در زمینه بهداشت محیط هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

وی از افزوده شدن ۲ سالن وی آی پی با ظرفیت ۳۶ نفر و کافی شاپ را از اقدامات انجام شده در سال جاری و ایام شیوع کرونا برای توسعه‌ی سینماهای کرمانشاه خبر داد و گفت: افزایش سرانه صندلی‌های سینمایی در کرمانشاه از مهمترین اهداف مؤسسه بهمن سبز حوزه هنری است.‌

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا