خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تمام مناطق استان ایلام در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی‌دشتکی صبح امروز شنبه در جلسه ستاد کرونا در ارتباط با آخرین وضعیت رنگ بندی استان در بحث کرونا اظهارکرد: تمام مناطق استان در وضعیت زرد قرار دارد و بر این اساس فعالیت ادارات با حضور دو سوم از کارکنان ادامه می‌یابد.

وی در ادامه گفت: دستگاه‌های خدمات رسانی و ضروری نیز باید برابر دستورالعمل‌های قبلی با حداکثر ظرفیت در محل کار حضور یابند.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا با عنوان این مطلب که بهبود شرایط کرونایی در استان به معنای پایان کرونا نیست، تاکید کرد: عادی انگاری وضعیت کرونا بسیار خطرناک است و در این زمینه رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی برای همه الزامی است.

استاندار ایلام در ادامه با تاکید بر تداوم دورکاری برای افراد دارای بیماری زمینه‌ای، گفت: مدیران همچنان موظف هستند برای دورکاری با افراد دارای بیماری زمینه‌ای، سالخورده و دارای علائم همکاری کنند.

امروز هیچ مورد فوتی در استان نداشته‌ایم

سلیمانی‌دشتکی دشتکی ضمن تشکر از همه عوامل دست اندرکار در ستاد استانی کرونا، عنوان کرد: واقعیت آن است که همراهی خوب مردم در اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در ایجاد وضعیت موجود بیشترین تاثیر را داشته است و این نشان می‌دهد که ما راه غلبه بر کرونا را یافته‌ایم.

وی در ادامه همراهی مردم در اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطع زنجیره انتقال کرونا را مهمترین عامل کنترل این بیماری عنوان کرد و بیان کرد: البته ایجاد این آرامش نسبی نباید ما را گول بزند بلکه کوچک‌ترین غفلت ما را دوباره به روزهای بحرانی کرونا بازخواهد گرداند، بنابراین بر اجرای کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی به طور جدی تاکید می‌شود.

وی در پایان به آمار امروز کرونا در استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امروز هیچ مورد فوتی در استان نداشته‌ایم و تنها ۹ نفر ابتلا به کرونا داشته‌ایم و این یک خبر خوشحال کنند و امیدوار کننده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا