خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

لزوم نظارت و برخورد با متخلفان کرونایی در خوزستان

به گزارش خبرنگار مهر، ولی‌الله حیاتی شامگاه شنبه از مردم استان خوزستان به دلیل رعایت پروتکل‌های ستاد کرونا قدردانی کرد و گفت: از مردم استان به دلیل اهتمام ویژه به مبحث فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و حضور نداشتن در اجتماعات خانوادگی به مناسبت شب یلدا کمال تشکر را داریم.

وی افزود: همچنین از زحمات کادر درمان، دانشگاه علوم پزشکی، سپاه پاسداران و هلال‌احمر و تمامی کسانی که در اجرای این طرح‌ها زحمات بسیار کشیدند تا امروز خروجی طرح‌های مصوبه، ثبات وضعیت استان در دوره شیوع بیماری کرونا باشد.

حیاتی عنوان کرد: باید در هر شرایطی رعایت پروتکل‌های بهداشتی آمادگی خود را حفظ کنیم و نباید به دلیل رسیدن به وضعیت پایدار در استان به خود مغرور و در پی آن از ادامه اجرای تمهیدات غافل شویم و با ساده‌انگاری مجدداً به وضعیت قبل بازگردیم.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان به اجرای مجدانه طرح شهید سلیمانی در استان اشاره کرد و گفت: پیاده‌سازی طرح شهید سلیمانی در استان با موفقیت‌های بسیاری همراه بود و در همین راستا از تمامی فرمانداران استان درخواست می‌شود تا از تمام ظرفیت‌ها برای پشتیبانی طرح شهید سلیمانی استفاده شود و آخرین مرحله پشتیبانی از این طرح هم در روز سه‌شنبه برگزار و تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه ما همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا هستیم، افزود: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با برگزاری مراسم و اجتماع‌ها مصوب شد که فرمانداران شهرها با در نظر گرفتن پروتکل‌ها و شرایط شهرها، با کسب تعهدنامه کتبی از متولیان مراسم، بتوان مراسمی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برقرار کرد.

حیاتی با تأکید بر سه مقوله مهم نظارت، کنترل و برخورد در راستای مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: اگر برخورد جدی و مؤثری با تخلفات صورت نگیرد با چالش‌های جدی مواجه خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا