خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

اهواز در وضعیت نارنجی کرونایی / لزوم حضور دوسوم کارکنان در ادارات

به گزارش خبرنگار مهر، رضا نجاتی شامگاه شنبه در خصوص این خبر اظهار کرد: تمامی ادارات و شرکت‌های دولتی و خصوصی ملزم به اجرای مصوبات ستاد کرونا هستند و ساعت کاری در اهواز همان هشت تا ۱۳:۳۰ دقیقه است.

وی افزود: در شهر نارنجی که اهواز است، مشاغل گروه یک و دو اجازه فعالیت دارند و در ۲۷ شهر زرد کرونایی مشاغل گروه یک، دو و سه می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان ادامه داد: تردد خودروهای شخصی پس از ساعت ۲۱ در اهواز همچنان ممنوع است و بنا بر مصوبات قبلی نیز ورود پلاک‌های غیربومی به شهر اهواز و خروج پلاک‌های بومی از شهر اهواز ممنوع است.

وی با تاکید بر اینکه بیماری ناشی از ویروس کرونا در خوزستان هنوز تمام نشده است از مردم خواست همچنان توصیه‌های پزشکان و کادر درمانی را جدی بگیرند.

نجاتی توصیه کرد: اگر امروز آمار تعداد بیماران کاهش یافته است، حاصل زحمات خود مردم است و بیماری هنوز از بین نرفته است؛ لذا از مردم می‌خواهیم برای اینکه همین میزان کم بیماری به صفر برسد، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

وی گفت: شرایط فعلی همچنان امکان بازگشت به وضعیت قبلی را دارد و اگر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی صورت نگیرد خوزستان دوباره به وضعیت قرمز باز می‌گردد.

وی اظهار داشت: همه چیز به رفتار ما بستگی دارد و اگر وضعیت فعلی را حفظ کنیم یقیناً بیماری کاهش می‌یابد.

به گزارش مهر، از دو هفته گذشته روند کاهشی در آمار مراجعان مبتلا به ویروس کرونا از سوی ستاد مدیریت بیماری ناشی از کرونا در خوزستان اعلام شده است.

استاندار خوزستان نیز اعلام کرد که وضعیت مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در خوزستان تک رقمی شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا