خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

محدودیت‌های شبانه و تردد بین شهری در رفسنجان برقرار است

مجید فصیحی هرندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و همچنان تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح در شهرهای گروه نارنجی ممنوع است.

فرماندار رفسنجان افزود: همچنین ورود پلاک‌های غیر بومی و خروج پلاک‌های بومی از شهرهای گروه نارنجی ممنوع است که این وضعیت شامل حال رفسنجان نیز می‌شود.

فصیحی هرندی اظهار کرد: این طرح تا اطلاع بعدی ادامه دارد و هر گونه تغییر وضعیت پس از جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می‌شود.

رئیس ستاد کرونا شهرستان رفسنجان همچنین با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه، تصریح کرد: به اطلاع همشهریان و هیئت‌های مذهبی و مداحان و وعاظ و هیئت امنای مساجد، حسینیه‌ها و تکایای شهرستان رفسنجان می‌رساند که برگزاری هر گونه مراسم عزاداری را با سازمان تبلیغات اسلامی هماهنگ کنند تا خدای ناکرده سلامتی محبان و شیفتگان بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) به خطر نیفتد.

فرماندار رفسنجان عنوان کرد: به پیروی از سیره رهبر معظم انقلاب بر همگان فرض است، همانند گذشته محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی که توسط ستاد کرونا شهرستان رفسنجان اعلام گردیده است و نظارت آن بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است احترام گذشته و رعایت شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا