خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

فرماندار: ساختار اداری پیشوا ضعیف و نیازمند تقویت است

حسین عباسی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری پیشوا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: با وجود آن که چندین سال از استقلال پیشوا و استقرار ادارات در این شهرستان می گذرد، ساختار اغلب آن‌ها همچنان ضعیف و نیازمند تقویت برای دستیابی به جایگاه مطلوب است که این مهم جز با پیگیری و همراهی مسوولان استانی محقق نمی‌شود.

وی اظهار داشت: مردم حق دارند تا از بهترین خدمات و امکانات برخوردار شده و در هنگام حضور در ادارات، خدمات مورد نیاز خود را با کمترین تأخیر دریافت کنند، فرمانداری شهرستان پیشوا نیز از استقرار با قدرت ادارات دفاع کرده و زمینه این مهم را با همکاری مسوولان استانی فراهم می‌کند.

وی تأکید کرد: مسئولان ادارات باید با خدمت صادقانه و عمل به وظایف محوله، رضایت مردم را جلب کنند.

فرماندار پیشوا در این جلسه با تأکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف گاز گفت: شروع فصل سرما و کاهش دمای هوا، مصرف انرژی را افزایش می دهد که با توجه به محدودیت منابع انرژی، رشد بیش از حد مصرف و در اولویت بودن بخش خانگی، ادارات و دستگاه‌های دولتی باید الگوی مصرف را رعایت کنند.

وی گفت: استفاده از وسایل گرمایشی در زمان فعالیت ادارات باید متعارف و بر اساس استانداردهای اعلامی از سوی شرکت باشد و پس از ساعات اداری و در روزهای تعطیل، وسایل گرمایشی ادارات باید خاموش شود.

عباسی تأکید کرد: گاز اداراتی که الگوی مصرف را رعایت نکنند، قطع می‌شود.

وی اظهار داشت: رشد چشمگیر مصرف گاز در سال جاری، نیروگاه‌های برق را نیز با مشکلاتی در تامین سوخت و تولید برق مواجه کرده است، لذا صرفه جویی در مصرف برق نیز باید در دستور کار ادارات و مردم قرار گیرد.

فرماندار پیشوا با اشاره به وضعیت زرد کرونایی شهرستان پیشوا، از تداوم محدودیت‌های هوشمند در این شهرستان خبر داد و افزود: با تلاش های کادر درمان، مسوولان و همراهی مردم، شیوع ویروس کرونا در پیشوا تا حدی مهار شد و موفق شدیم که وضعیت شهرستان را از قرمز به زرد، تغیر دهیم که به منظور تداوم استقرار این شرایط، محدودیت ها و منع تردد شبانه مطابق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه دارد.

عباسی گفت: فعالیت ادارات در زمان اعمال محدودیت‌های کرونایی باید به گونه ای باشد تا جریان خدمت‌رسانی به مردم مختل نشده و تا حد امکان، با استفاده از بستر دولت الکترونیک، حضور مردم در ادارات تقلیل یابد.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا