خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

اعمال محدودیت‌های تردد شبانه تا اطلاع ثانوی در رشت ادامه دارد

به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح‌اللهی امروز (سه شنبه) در جلسه ستاد مقابله با کرونا رشت با اشاره به نخستین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی، گفت: آرامش امروز خود را مدیون رشادت‌های سردار سلیمانی هستیم و اگر این بزرگ مرد شهید نمی‌شد جای تعجب داشت.

فرماندار رشت با بیان اینکه اگر کرونا عادی انگاری شود مشکلات زیادی برای مردم ایجاد می‌شود، بیان کرد: هنوز به درمان قطعی کرونا نرسیده‌ایم لذا باید همچون گذشته با رعایت دستورات بهداشتی از انتقال و شیوع بیشتر آن جلوگیری کنیم.

وی عادی‌انگاری کرونا را عامل اِعمال مجدد محدودیت‌ها عنوان کرد و افزود: همه باید برای اجرای کامل طرح شهید سلیمانی با مسئولان مربوطه همکاری کنند تا سلامت عمومی جامعه ارتقا یابد.

فتح‌اللهی با اشاره به تداوم محدودیت‌های تردد شبانه در شهرستان رشت از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح، ادامه داد: برای ترددهای شبانه برگه تردد صادر نمی‌شود و این برگه‌ها فقط مربوط به روز است و اگر کسانی به‌دلیل شرایط کاری مجبور به تردد هستند، گواهی دستگاه مربوطه کفایت می‌کند.

فرماندار رشت با بیان اینکه توجه به شرایط کرونا در برگزاری انتخابات ضروری است، عنوان کرد: هرگونه تجمع به دلیل برگزاری انتخابات باید مدیریت شود و اگر اصناف مختلف قصد برگزاری انتخابات دارند باید از ستاد مقابله با کرونا رشت مجوز بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا