خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بیمارستان اضطراری در لندن به حال آماده باش درآمد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی اسکای نیوز، بیمارستان اضطراری «نایتین‌گیل» (Nightingale) در شهر لندن که به کمک ارتش انگلیس در ماه مارس سال جاری میلادی و برای پذیرش موج فزاینده بیماران کرونایی برپا شده بود؛ از بیم شیوع گسترده کرونای انگلیسی امروز به حال آماده باش درآمد.

به گزارش اسکای نیوز، یک سخنگوی وزارت بهداشت انگلیس با تأیید این خبر گفت: بیمارستان «نایتین‌گیل» در حالت آماده باش به سر می برد و قرار است برای کمک به بیمارستان های پایتخت، در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

وی در ادامه اضافه کرد: لازم است مردم لندن مراقبت های بیشتری برای ممانعت از انتقال بیشتر این ویروس را به انجام برسانند؛ در غیر اینصورت افزایش مرگ و میز اجتناب ناپذیر خواهد بود.

انتظار ۶ ساعته آمبولانس‌ها در انگلیس برای تخت خالی

گزارش شبکه تلویزیونی اسکای نیوز در این خصوص حاکیست: در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا و بستری شدن بیش از ۲۰ هزار نفر در بخش های مراقبت ویژه؛ بیماران در آمبولانس ها برای پیدا شدن تخت خالی تا ۶ ساعت بیرون از بیمارستان «میدوی» (Medway) در «کنت» واقع در انگلیس، در انتظار ماندند.

این در حالیست که وزیر بهداشت انگلیس ۱۴ دسامبر سال جاری میلادی اعلام کرد که نوع جدیدی از ویروس کرونا در این کشور کشف شده است که در حال گسترش سریع‌تر از شکل اصلی آن است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا