خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۸۹٠٠ پرونده اخطار کرونایی در استان بوشهر تشکیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، عباس قلی پور بعدازظهر چهارشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اظهار داشت: تاکنون سه هزار و ۲۸۸ پرونده در خصوص رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در اداره کل تعزیرات استان بوشهر تشکیل‌شده است.

وی از پلمب هزار و ۸۲ مورد در خصوص رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در استان بوشهر خبر داد و گفت: تاکنون ۱۵۴ هزار بازرسی در استان انجام‌شده است.

قلی پور اضافه کرد: از بازدیدهای صورت گرفته در استان بوشهر تاکنون ۱۳۱ هزار و ۸۳۱ مورد مطلوب و تنها ۲۱ هزار مورد از بازرسی‌ها ۸۰ درصد پروتکل‌ها را اجرا کرده‌اند.

رئیس کمیته نظارت و بازرسی بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی‌های انجام‌شده ۹۴ درصد پروتکل‌های بهداشتی در استان بوشهر رعایت می‌شود.

۲۳ هزار مورد عودت خودروهای متخلف

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان بوشهر نیز گفت: هفت هزار و ۳۵۰ نفر از نیروهای انتظامی مسیرهای ورودی و خروجی استان را کنترل می‌کنند که از زمان شروع طرح تشدید کنترل‌ها تاکنون ۵۵۶ هزار و ۸۱۶ فقره تردد انجام‌شده است.

سرهنگ حمیدرضا خضری افزود: در این مدت عودت خودروهای متخلف ۲۳ هزار و ۳۱۱ فقره و اعمال جریمه طرح محدودیت شبانه نیز ۱۲ هزار و ۶۴۱ مورد جریمه ۲۰۰ هزارتومانی، ۷۱۲ مورد جریمه ۵۰۰ هزارتومانی و ۶۱ مورد جریمه یک‌میلیون تومانی ثبت‌شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا