خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

کرونا در کشور به جز چند نقطه مازندران مهار شده است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی صبح پنجشنبه در پویش الف – ب ایران و افتتاح طرح‌های صنعت آب و برق مازندران که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، با اشاره به وضعیت شیوع و مهار کرونا در کشور گفت: در مناطق مختلف کشور به جز چند نقطه در مازندران، بیماری کرونا به طور کامل مهار شده است.

وی با اظهار اینکه وضعیت مازندران برای ما مهم است، افزود: برای ما مهم است که مردم مازندران شرایط مناسبی از نظر سلامت داشته باشند زیرا استانی پررفت وآمد است و میزبان میلیون‌ها مسافر در کشور است.

وی اظهار امیدواری کرد که چند نقطه مازندران نیز از وضعیت قرمز عبور کند و ادامه داد: ما علاقمند هستیم در کشور نه تنها بخش قرمز و بلکه نارنجی نداشته باشیم و شرایط زرد و سفید باشد و مردم در آستانه عید شرایط بهتری داشته باشند.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز گفت: برخلاف استان‌های دیگر که سه پیک متولی را گذراندند در مازندران دو پیک با فاصله ۱۱ هفته‌ای را طی کردیم و هنوز به موج سوم نرسیدم.

وی با بیان اینکه شروع مدیریت هوشمند به مهار بیماری کمک کرد تا به پیک سوم نرسیم، افزود: در دو سه روز آینده در برخی شهرستان‌ها به ثبات نسبی رسیدیم اما در چهار شهرستان شیب آرام را داریم و به نظر می‌رسد با مدیریت بتوانیم این روند را مهار کنیم.

در این مراسم ۵۷ روستا استان از نعمت آب آشامیدنی بهره مند و ۹ طرح صنعت برق بهره برداری شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا