خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

ایلام رتبه نخست روزهای بدون فوت کرونا در کشور

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هر روز بدون فوتی کرونا در استان یک خبر خوشحال کنند برای ستاد کرونا در استان است.

وی افزود: بر طبق گزارش وزارت بهداشت از اول آذر ماه تا ۱۰ دیماه، استان ایلام با ۷ روز بدون فوتی در رتبه نخست کشور و استان‌های بوشهر، هرمزگان و قم به ترتیب با ۶، ۳ و ۳ روز بدون فوتی در رتبه دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: بر اساس این گزارش در این بازه زمانی در ۱۵ استان کشور روز بدون فوتی کرونا ثبت شده است.

استاندار ایلام در این زمینه با عنوان این مطلب که هر روز بدون فوتی کرونا در استان یک خبر خوشحال کنند برای ستاد کرونا در استان است، گفت: در این شرایط کرونایی هر روز بدون فوت کرونا یک روز خوب برای همه ما است.

سلیمانی دشتکی بیان کرد: البته این را مدیون همراهی و همکاری خوب مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پای کاربودن همه دستگاه‌های درگیر در ستاد استانی مبارزه با کرونا است و جا دارد از این همراهی و همدلی مردم و مسئولان در مبارزه با این ویروس منحوس تقدیر و تشکر داشته باشم.

وی در پایان ضمن تاکید بر اجرای کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی تا ریشه کنی بیماری، ابراز امیدواری کرد که با تداوم این همراهی و همکاری خوب مردم با ستاد کرونا شاهد بهبودی بیشتر در شرایط پیش رو نیز باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا