خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تولید واکسن کرونا باور به پیشرفت علم بومی را ارتقا می‎بخشد

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران در بخشی از این پیام، ضمن تبریک به رهبر فرزانه انقلاب، و رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) محمد مخبر، وزیر بهداشت و درمان، و دانشمندان مؤمن و انقلابی‌ای که این اتفاق ارزشمند علمی را رقم زده اند، تاکید کرده است: این فتح و فیروزی فخرآور، بیهودگی تحریم‌های ضدانسانی و جائرانه جبهه جبار و جنایت‌پیشه‌ی غرب غدار را برای چندمین بار به منصه اثبات نشاند.

متن پیام آیت الله رشاد به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمد مخبر (مازال موفقاً)

رئیس محترم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (قدّه)

خبر غرورانگیز موفقیت آن نهاد مبارک، در تولید واکسن ایرانی را دریافت کردم. این کامیابی درخور مباهات را، به رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی (دام ظلَّه الوارف) که هادی و حامی اصلی این جهاد پیروز هستند، و به جناب مستطاب عالی، و وزیر دلسوز بهداشت و درمان جناب آقای دکتر سعید نمکی، و همه‌ی دست‌اندرکاران و همکارانتان، به ویژه دانشمندان مؤمن و انقلابی‌ای که با مدیریت و روحیه‌ی جهادی این اتفاق بزرگ را رقم زدید، از عمق جان و صمیم دل تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

این تلاش علمی موفق، «اعتماد به نفس ملی» را در عموم مردم، «روحیه‌ی مدیریت جهادی» را در نهادهای کشور، و «باور به پیشرفت علمی بومی» را در پژوهشگران و دانشمندان دین‌باور و انقلابی ارتقا بخشید.

این فتح و فیروزی فخرآور، بیهودگی تحریم‌های ضدانسانی و جائرانه‌ی جبهه‌ی جبار و جنایت‌پیشه‌ی غرب غدار را برای چندمین بار به منصه‌ی اثبات نشاند.

این کمترین، ضمن تقدیر از همه دست‌اندرکاران این جهاد علمی، و از باب قدرشناسی عملی، با کمال اطمینان، آمادگی خود، و همه‌ی مسؤولان، مدیران، مدرسان و طلاب حوزه‌ی عریق و عظیم تهران را برای تزریق واکسن ملی اعلام می‌داریم.

امید می‌رود دولت محترم و مبادی امور نیز، با پشتیبانی جدی و مؤثر از این موفقیت، و تسهیل دسترسی مردم و اقشار حائز اولویت درمانی به این محصول، کشور را از واردات واکسن‌های مشکوک و اهدایی! بیگانگان بی‌نیاز سازند.

علی‌اکبر رشاد
۱۱/ ۱۰/ ۱۳۹۹

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا