خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

برخی ادارات شادگان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بی‌توجه هستند

افشین دریانبرد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بارها در ارتباط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات شهرستان شادگان تذکر و هشدار داده‌ایم اما همچنان برخی از ادارات و کارکنان نسبت به این موضوع مهم و حیاتی سهل‌انگاری می‌کنند.

وی افزود: بروز موارد جدید بیماری کرونا نسبت به مدت مشابه دو ماه قبل در شادگان، بیش از ۶ برابر رشد داشت و این روند صعودی در این شهرستان به شدت نگران‌کننده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان بیان کرد: نتایج یک بررسی سرزده از ادارات و مراکز خدماتی و تجمعی این شهرستان نشان می‌دهد که برخی ادارات و ارگان‌ها مانند بانک‌ها، دفاتر پیشخوان، کافی‌نت‌ها و سایر اصناف و همچنین برخی از مطب‌های خصوصی موجود در سطح شهر نسبت به اجرای اصول بهداشتی و پروتکل‌های توصیه شده در راستای مقابله با شیوع کرونا کم‌توجه هستند.

وی یادآور شد: در هماهنگی‌های انجام شده با مراجع ذیصلاح پلمب واحدهای متخلف با جدیت بیشتر در دستور کار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفت و به طور مطمئن مدیر و رئیس هر مجموعه متخلف به علت تهدید سلامت عمومی به دادستان معرفی خواهد شد.

دریانبرد با بیان اینکه کاهش مبتلایان به ویروس کرونا نیازمند مشارکت همگانی است، گفت: همه مردم از کوچک و بزرگ لازم است تا زدن ماسک را برای خود یک وظیفه بدانند چرا که کاهش همکاری مردم در مقابله با کرونا موجب افزایش شیوع این بیماری در شهرستان شادگان خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا