خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تداوم همراهی شبکه‌های استانی صداوسیما با کادر درمان کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، نشست تبیین آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور و تمهیدات نوروزی با حضور علی دارابی معاون امور استان‌های صدا و سیما و علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا امروز دوشنبه ۱۸ اسفند برگزار شد.

دارابی در این نشست با بیان اینکه کادر درمان مجاهدان خط مقدم تامین امنیت در حوزه سلامت و بهداشت هستند، ابراز کرد: خداوند را شاکریم که در زمینه کنترل و مقابله با بیماری کرونا، پرچم ایران اسلامی در دنیا بلند و پرآوازه است و در این حوزه عملکرد موفقی داشته‌ایم.

معاون امور استان‌های صدا و سیما گفت: ۸۱ شبکه رادیویی و تلویزیونی در مراکز استان‌ها فعال هستند و برنامه‌های گوناگونی را در قالب‌های مختلف تولید و روانه آنتن می‌کنند که بسیاری از آنها از شبکه‌های سراسری هم پخش می‌شود و گویای کیفیت بالای تولید آنهاست.

دارابی با بیان اینکه این ظرفیت گسترده محملی برای مقابله با کرونا بوده است بیان کرد: از همه این توانمندی و پتانسیل برای مقابله با کرونا و در حوزه‌های مختلف پیام‌رسانی، آموزش و تقدیر از فعالان حوزه سلامت بهره گرفته شده است ضمن اینکه برنامه‌های ویژه‌ای در همین زمینه‌ها برای نوروز ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده است.

در ادامه علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد اشاره کرد و با بیان اینکه افراد زیر ۱۶ سال، نیازی به واکسن ندارند و واکسن به گروه‌های مشخص تزریق می‌شود، گفت: امیدوار هستیم که از ابتدای مهر ۱۴۰۰، بتوانیم مدارس و دانشگاه‌ها را حضوری برگزار کنیم.

در پایان این جلسه لوح سپاس و قدردانی نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از معاون امور استان‌ها و مدیران مراکز استانی صداوسیما به علی دارابی اهدا شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا