خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

شناسایی ۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان/فوت یک نفر

سیدعلیرضا مروجی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به مراجعه ۱۳۹ هزار و ۷۵۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۷۸۸ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۸ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۱۷ نفر از این افراد در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک نفر نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۴ و حداکثر سن آنها ۸۷ سال بوده است، ابراز داشت: ۱۷ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و یک نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۶۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۵۴ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۳ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: هشت نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و یک نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی شبانه روز گذشته یک مرد ۷۸ ساله در اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۳۳ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۴ هزار و ۵۷۲ مورد افزایش یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا