خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

نگرانی های شیوع کرونا انبار آمازون را به تعطیلی کشاند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، به کسب و کار آمازون در کانادا دستور داده شده واحد «برامپتون» در جنوب اونتاریو را تعطیل کند. همچنین طبق بیانیه سرویس بهداشت منطقه پیل، از کارگران نیز خواسته شده ۱۴ روز خود را قرنطینه کنند.

براساس بیانیه مذکور، طی چند هفته گذشته آمار ابتلاء به کووید ۱۹ در منطقه پیل کاهش، اما داخل انبار آمازون به میزان قابل توجهی افزایش یافته بود.

آمازون اعلام کرده خواستار تجدید نظر درباره این تصمیم است. به گفته این شرکت، تعطیلی انبار تأثیری کوتاه مدت بر مشتریان کانادایی اش دارد. شرکت آمریکایی ادعا می‌کند در آخرین مرحله از تست‌های اجباری انبار مذکور، موارد ابتلاء به کووید ۱۹ کمتر از یک درصد بود.

سرویس بهداشت منطقه پیل اعلام کرده تحقیقاتش نشان داده ریسک ابتلاء به کووید ۱۹ برای افرادی که در انبار کار می‌کنند، منتفی نیست. تمام کارگران این واحد باید خود را قرنطینه کنند، مگر آنکه تست کووید ۱۹ آنها طی ۹۰ روز گذشته مثبت بوده و دوره قرنطینه خود را طی کرده‌اند.

ماه گذشته لتیتیا جیمز دادستان کل نیویورک به دلیل نحوه برخورد آمازون با موارد مربوط به ایمنی کارگران طی دوران پاندمی در ۲ انبار خود، از این شرکت شکایت کرده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا