خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تداوم منع ترددهای شبانه در استان سمنان/ توزیع روزانه ۶۳تن تخم مرغ

به گزارش خبرنگار مهر، علی رضا آشناگر شامگاه یکشنبه در حاشیه نشست ویدئوکنفرانسی با وزیر کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه منع ترددهای کرونایی در استان تداوم خواهد داشت، بیان کرد: منع تردد مانند سابق از ساعت ۲۱ الی سه صبح در تمام شهرستان‌های استان سمنان پابرجا است.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی برای شیوع کمتر بیماری صورت می‌گیرد لذا نیاز است تا مردم با آن همراه باشند، ابراز کرد: اهمیت حفظ سلامت مردم سبب شده تا محدودیت‌ها وضع شود همچنین باید گفت علی رغم تمام جاذبه‌های دیدنی استان، امسال استان سمنان پذیرای مسافران نخواهد بود.

استاندار سمنان با بیان اینکه شهرهای شاهرود و دامغان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد، گفت: دیگر شهرستان‌های استان در وضعیت زرد و آبی هستند و امیدواریم که رعایت مسائل و عدم استمرار شرایط، بتواند در شهرستان‌های دامغان و شاهرود نیز گشایشی صورت دهد وگرنه امکان ایجاد محدودیت‌های بیشتر وجود دارد.

آشناگر همچنین در دیگر بخش سخنان خود به توزیع ۶۳ تن مرغ در سطح استان نیز اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه مصرف استان ۳۲ تن است اما دو برابر این میزان در سطح استان توزیع می‌شود تا مردم دچار کمبود نشوند همچنین ۱۰ تن مرغ نیز روزانه بین تعاونی‌های استان توزیع می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا