خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

یک مورد کرونای انگلیسی در رودان مشاهده شده است

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی غلامپور عصر دوشنبه در جلسه ستاد کرونا شهرستان با تقدیر از عملکرد مثبت و موثر ستاد کرونا شهرستان اظهار داشت: در مدیریت کرونا نیازمند یک برنامه تدوین شده دقیق و صریح در این بخش است. وضعیت شهرستان همچنان آبی است اما با وجود کرونا انگلیسی نیازمند یک طرح عملیاتی ویژه در این بخش هستیم.

وی با بیان اینکه اولین مورد کرونا انگلیسی در رودان مشاهده شده است تاکید کرد: نیازمند همت همگانی مردم و مسوولین در مقابله با این ویروس منحوس و خطرناک هستیم.

فرماندار رودان خواستار مشارکت همه مسوولان ادارات و نهادها در اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از خطرات این ویروس منحوس شد.

رئیس ستاد کرونا شهرستان رودان تصریح کرد: شناسایی خوشه ها و اقدام سریع نسبت به قرنطینه و اعمال پروتکل های شدید بهداشتی از اقداماتی بوده که به بهترین شکل در شهرستان انجام شد.

غلامپور از جامعه هنرمندان خواست تا به استفاده از ظرفیت های هنری خود در راه آگاه سازی و بیان حساسیت موضوع با آثار هنری خود یاری رسان باشند.

غلامپور با اشاره به حساسیت و خطرناکی وضعیت این نوع از بیماری کرونا خاطر نشان کرد: تمامی ادارات، نهادها، سازمان ها برای پیشگیری از شیوع این ویروس مهلک با تدابیر ویژه اقدامات لازم را داشته باشند.

فرماندار رودان خواستار همفکری در جهت حفظ وضعیت آبی شهرستان شد و اظهار داشت: براساس یک راهبرد هماهنگ می توان شهرستان را درهمین شرایط حفظ و حراست کرد.

وی تاکید کرد: مردم می توانند شکایات خود را از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی انصاف را به شماره ۱۹۰ پیامک کنند.

وی اضافه کرد: قطعاً در پی شکایات مردمی اقدام صریح و قانونی در کوتاه ترین زمان ممکن اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا