خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

قرار گرفتن ۸ شهرستان کرمانشاه در وضعیت زرد کرونایی

محمود رضا مرادی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: رنگ بندی جدید شهرستان‌های استان کرمانشاه از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام شده است که با تغییر وضعیت شهر کرمانشاه از شرایط آبی به زرد کرونایی تعداد شهرستان‌های زرد به هشت افزایش یافت.

وی به تشریح شهرستان‌های زرد استان کرمانشاه پرداخت و افزود: شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب، پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین و صحنه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شهرستان‌های آبی را برشمرد و تصریح کرد: شهرستان‌های قصرشیرین، گیلانغرب، دالاهو، ثلاث باباجانی، جوانرود، روانسر شهرستان‌های آبی استان کرمانشاه هستند.

مرادی با اشاره به محدودیت‌های مشاغل در شرایط آبی، زرد و قرمز کرونایی خاطر نشان کرد: در وضعیت زرد مشاغل سطح چهار، وضعیت نارنجی مشاغل سطح سه و چهار و در شرایط قرمز تمام مشاغل بجز مشاغل ضروری تعطیل خواهند بود.

وی با بیان محدودیت‌های تردد خودروها در شرایط نارنجی و قرمز بیان کرد: همچنین ورود خودروهای غیربومی و خروج خودروهای بومی به شهرستان‌های نارنجی و قرمز ممنوع خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۲۶ مورد کرونا انگلیسی در استان کرمانشاه شناسایی شده است که اکثر موارد در خارج از استان مبتلا شده‌اند، لذا از مردم درخواست داریم در تعطیلات نوروزی به استان کرمانشاه سفر نکنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا