خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

اختصاص بخش ویژه بیماران کرونایی در بیمارستان امیرالمومنین اراک

به گزارش خبرنگار، مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، دکتر علی خانی دخت، افزود: خدا را شاکریم که در ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی و غیر کرونایی مشکلی نداریم و به منظور حفظ سلامت بیماران کرونایی و غیر کرونایی از جلوی درب بیمارستان تفکیک بیماران به خوبی در حال انجام است.

وی هشدار داد: متأسفانه در طی چند روز اخیر بستری بیماران کرونایی در بخش ویژه این مرکز افزایش یافته که ناشی از مراجعه دیرهنگام بیماران به مراکز درمانی است اما خدا را شاکریم که بستری بیماران کرونایی در بخش عادی تا حدودی کاهش یافته است.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین اراک تصریح کرد: به منظور پیش بینی بحران بخش دیگری نیز در این مرکز درمانی برای بیماران کرونایی در نظر گرفته شده است.

دکتر خانی دخت تاکید کرد: از مردم عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه علائم مشکوک، بدون هیچ گونه ترسی به مراکز درمانی مراجعه کنند چرا که عوارض مراجعه دیرهنگام، بعضاً جبران‌ناپذیر است.

وی در پایان ضمن تبریک سال نو گفت: از مردم گرامی خواهشمندیم که به منظور حفظ شرایط پایداری که اکنون در استان حاکم است همچنان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی کوشا باشند و از سفرهای نوروزی بپرهیزند تا به تدریج و با واکسیناسیون بیشتر، بتوانیم از شر این ویروس راحت شویم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا