خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

مسئولان برای حل مشکلات معیشت و بیکاری جوانان تلاش جدی کنند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: در آستانه سال جدید هستیم و باید کمک به نیازمندان توسط همه مردم با جدیت دنبال شود تا همه با هم سال جدید را با شادی دنبال کنیم.

وی با آرزوی آغاز سالی جدید همراه با سعادت برای همه مردم ایران اسلامی اضافه کرد: امیدواریم با همه این مشکلات سال آینده سال عزت، سربلندی و سلامتی برای مردم ایران و بویژه استان بوشهر باشد.

امام جمعه بوشهر خواستار تلاش جدی مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی، بهبود معیشت و توسعه اشتغال جوانان شد و افزود: این کار باید در عمل نیز دیده شود تا مردم حل مشکلات و بهبود وضعیت معیشتی را به خوبی لمس کنند.

وی خواستار توجه جدی به مسائل فرهنگی و موضوعات مرتبط به آن در سال جدید شد و بیان کرد: در فضاهای عمومی اخلاق محوری و احترام به مردم و تکریم آنها در اولویت اصلی مسئولان باشد.

آیت‌الله صفایی بوشهری به وضعیت متناقض سفرهای نوروزی و پروتکل‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در حالی به مردم می‌گویند به سفر نروید که شهرها باز است و باید مدیریت خوبی در این زمینه صورت گیرد.

وی به شرایط خاص و فوق‌العاده مدیریت پیشگیری و کنترل بیماری‌های واگیر اشاره کرد و گفت: در حوزه سلامت باید با مدیریت علمی قوی و همراه با نظارت ویژه خدمت‌رسانی مطلوبی به مردم صورت گیرد.

امام جمعه بوشهر از کرونا به عنوان یکی از مهمترین تلخی‌های سال ۹۹ نام برد و اظهار داشت: در این سال در حوزه اقتصادی نیز از حیث معیشت مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شد که با کمک مردم به افراد نیازمند و آسیب‌دیده کمک شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا