خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

شناسایی ۶۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان / فوت ۱ نفر

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۴۵ هزار و ۴۶۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۹۰۰۳ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۷ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۱۴ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و سه بیمار هم در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۷ و حداکثر سن آنها ۹۵ سال بوده است، ابراز داشت: ۱۱ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و پنج نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر هم اهل کرج بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۸۲ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۷۰ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۲ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۱۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۸ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار کاشانی که یک زن ۸۶ ساله بود بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۶۰ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۵ هزار و ۱۸۷ مورد افزایش یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا