خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۷۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۴۶ هزار و ۱۵۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۹ هزار ۲۵ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۹ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: تمام این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته یک و حداکثر سن آنها ۷۶ سال بوده است، ابراز داشت: تمام این بیماران اهل شهرستان کاشان بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۱ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۷۶ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۵ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۱۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۱ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری در منطقه کاشان جان خود را بر اثر ابتلاء به کرونا از دست نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۷۲ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۵ هزار و ۳۲۲ مورد افزایش یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا