خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۱۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی بعدازظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۴۸ هزار و ۲۱۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۹ هزار ۹۵ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۴۲ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۴۱ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته سه و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز داشت: ۴۰ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان، یک نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل بادرود بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۵۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۱۴۹ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و هشت نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۱۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۶ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری در منطقه کاشان جان خود را بر اثر ابتلاء به کرونا از دست نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۱۸ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۵ هزار و ۸۲۰ مورد افزایش یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا