خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

جزئیات فعالیت ادارات لرستان با توجه به شرایط جدید کرونایی

به گزارش خبرنگار مهر، حمید کشکولی شامگاه جمعه در گفت و گو با رسانه‌ها با اشاره به نحوه حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی در محل کار با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی شهرهای استان اظهار داشت: اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها در دستگاه‌های اجرایی متناسب با رنگ بندی شهرهای استان ابلاغ شده است.

وی گفت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز و نارنجی در شهرهای استان طرح هوشمند اجرای محدودیت‌ها متناسب با رنگ بندی اعلام شده به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ و از روز شنبه مورخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود.

معاون استاندار لرستان اظهار داشت: این محدودیت‌ها متناسب با رنگ قرمز و نارنجی شهرها، به وسیله دستگاه‌های اجرایی استان به استثنا نیروهای مسلح، از تاریخ ابلاغ و تا اطلاع بعدی لازم الاجرا است.

کشکولی با اشاره به محدودیت‌های اعلام شده در شهرها را بر اساس رنگ بندی گفت: در این راستا در شهرهای وضعیت قرمز حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان حداکثر با یک دوم ظرفیت و با تشخیص بالاترین مقام دستگاه خواهد بود، همچنین سایر دستگاه‌های اجرایی حضور حداکثر یک سوم کارکنان است.

وی با اشاره به لغو همه مأموریت‌های اداری در شهرهای قرمز کرونایی تصریح کرد: برگزاری جلسات در فضای بسته با رعایت الزامات بهداشتی و حداکثر با حضور ۱۵ نفر خواهد بود.

معاون استاندار لرستان گفت: تمامی مدارس، دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی، آموزشگاه‌های خصوصی و حوزه‌های علمیه تعطیل خواهد بود.

کشکولی در ادامه سخنان خود با اشاره به شرایط در شهرهای وضعیت نارنجی استان گفت: حضور دو سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در محل کار با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، حضور تا یک دوم کارکنان در سایر دستگاه‌های اجرایی، لغو مأموریت‌های اداری غیر ضروری، برگزاری جلسات در فضای بسته با رعایت الزامات بهداشتی و حداکثر ۲۰ نفر و تمامی مدارس، دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی، آموزشگاه‌های خصوصی و حوزه‌های علمیه تعطیل خواهد بود.

وی افزود: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرهای خرم آباد، بروجرد، نورآباد، ازنا و الیگودرز در وضعیت قرمز کرونا و شهرهای دورود، کوهدشت، الشتر، پلدختر، رومشکان و دوره چگنی در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.
 

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا