خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۲۱۳ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

به گزارش خبرنگار مهر، سعید کشمیری ظهر شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه فوت سه نفر از هم استانی‌های عزیزمان ناشی از ابتلاء به کرونا در استان بوشهر به ثبت رسیده است که خانمی ۶۵ ساله و دارای بیماری زمینه‌ای سرطان روده، دیابت و فشارخون و دو آقای ۶۲ ساله که دارای بیماری زمینه‌ای دیابت و تشنج هستند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۶ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۲۴ هزار و ۱۷۸ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۴ فروردین‌ماه ۹۲۳ مورد بوده است که از این تعداد ۹۰۲ نفر مورد مثبت قطعی و ۲۱ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین آمار بستری بالای ۲۰۰ بیمار در روز بخش‌های کووید بیمارستان‌های استان بوشهر مربوط به آبان ۹۹ بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا