خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بیش از ۱۴۶۰ مورد تست کرونا در ایام نوروز در فومن انجام شد

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم یکتا عصر شنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا فومن با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان، اظهار کرد: در روزهای گذشته شاهد افزایش ابتلاء و تعداد بستری بیماران کرونایی در شهرستان فومن بوده ایم.

وی با بیان اینکه حضور مسافران و برگزاری دورهمی ها و تجمعات از عوامل مهم افزایش آمارهای کرونایی در شهرستان فومن است، گفت: در دو هفته گذشته هزار و ۴۶۶ مورد تست کرونا از شهروندان فومنی و مسافران انجام شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فومن با تأکید بر ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی از سوی شهروندان، افزود: عادی انگاری و عدم توجه به توصیه‌ها شرایط را سخت‌تر خواهد کرد.

تولید ۱۰۰۰ لیتر مواد ضد عفونی کننده در فومن

در ادامه این جلسه «جمشید هاشمی» رئیس اداره صمت فومن نیز با اشاره به اینکه از ابتدای سال جدید ۱۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی تولید شده است، افزود: کارخانه تولید ماسک سه لایه در شهرستان راه اندازی شده که ظرفیت تولید آن ۱۰۰۰ ماسک در ساعت است.

اقامت بیش از ۳۳ هزار نفر در فومن

در ادامه «حسینی نسب» رئیس میراث فرهنگی فومن نیز با بیان اینکه از ۲۵ اسفند سال گذشته تاکنون ۳۳ هزار و ۳۶۵ نفر در شهرستان اقامت کرده اند، گفت: ۱۲۳ هزار و ۱۳۵ نفر نیز در ایام نوروز از جاذبه‌های دیدنی شهرستان فومن بازدید کردند.

وی با اشاره به انجام بازدیدها از تأسیسات و مراکز اقامتی و تفریحی شهرستان فومن در ایام نوروز، افزود: ۲۵۸ مورد بازدید و بازرسی از اماکن گردشگری و اقامتی انجام شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا