خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

فعالیت مشاغل گروه یک در بروجرد شیفتی شد

به گزارش ایرنا، احمد گودرزیان روز سه شنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا که در فرمانداری شهرستان برگزار شد، افزود: با توجه به وضعیت بحرانی کرونا در این شهرستان و تلاش‌های ستاد کرونا و مدیران شبکه بهداشت و درمان بر لزوم رعایت بیشتر دستورالعمل ها و شیوه نامه های بهداشتی تاکید می‌شود.

وی ضمن ارایه گزارشی از وضعیت اقدامات انجام شده در راستای مهار بحران موجود کرونا در بروجرد بیان کرد: به جهت تسهیل در خدمات دهی به مردم و همشهریان، اصناف گروه شغلی یک با هماهنگی اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی و اصناف بصورت شیفتی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

گودرزیان بیان کرد: طرح زوج و فرد خودروها به‌ منظور کاهش تردد و کنترل بیشتر ترافیک شهر همچنان ادامه دارد زیرا اجرای این طرح کاهش محسوسی در ترافیک شهر داشته است.

معاون استاندار لرستان اضافه کرد: در طرح زدج و فرد خودروها حدود ۲۵۰ خودرو بدلیل نقض دستورالعمل های ستاد کرونا شهرستان و تردد در سطح شهر توسط پلیس راهور اعمال قانون شدند.

وی ادامه داد: ستاد کرونا شهرستان بروجرد همچنان بر مصوبات جلسات قبل تاکید دارد و انتظار می‌رود با هماهنگی همه دستگاه‌های مرتبط و رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم هر چه سریعتر از این بحران گذر کنیم و به شرایط مطلوب دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی ادارات و بانک‌های بروجرد به منظور کنترل بیشتر ویروس کرونا و کاهش ترددها افزود: این موضوع در ستاد کرونا استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

براساس اعلام ستاد کرونای استان لرستان شهرستان بروجرد در وضعیت قرمز قرار دارد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا