خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

کادر بهداشت کشور در مبارزه با کرونا خوش درخشیده اند

حجت الاسلام علی خاتمی شامگاه چهارشنبه در ستاد پیشگیری مقابله با کرونا ویروس استان زنجان که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز کارهای بزرگ مجموعه کادر بهداشت و درمان در دوران شیوع کرونا را به عنوان جهاد فی سبیل الله تعبیر کردند و امام خمینی(ره) فرمودند که شانیت و جایگاه ما در خدمت به مردم است.

امام جمعه زنجان، ضمن قدردانی صمیمانه از مجموعه مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان استان در مبارزه با ویروس کرونا گفت: کادر بهداشت و درمان، نام نیکی از خود در تاریخ باقی گذاشتند که خوشبختانه در بین کارگزاران نظام در استان نیز همدلی خوبی وجود داشته و همه همت آنان خدمت به مردم است و این در پایتخت شور و شعور حسینی بخوبی نمود دارد.

وی اظهار داشت: همانطور که در تاریخ کشورمان روزهای فراموش نشدنی مانند انقلاب و دفاع مقدس وجود دارد، ملت ایران در مبارزه با کرونا نیز خوش درخشیدند.

 حجت الاسلام خاتمی  افزود: دانشمندان جوان کشورمان نیز در مجموعه‌های دانش‌بنیان با وجود همه توطئه‌های دشمنان، قدم‌های خوبی برداشته و کارهای بزرگی انجام داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: مدیریتها و مسوولیت ها عرصه خوبی برای امتحان بوده که خوشبختانه خوش درخشیده اید و امیدواریم با همت و عنایات پرودگار این ویروس منحوس از جامعه و کشورمان و به تعبیر رهبری از جامعه بشری رخت بربندد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا