خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

مرسوله‌های پستی کاشان در دوران کرونا سه برابر افزایش یافت

حسین انصاری‌مقدم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع مرسوله‌های پستی سال گذشته شامل سفارشی، پیشتاز، ویژه، خرید و فروش اینترنتی و امانات، ۵۹۴ هزار و ۹۹۷ فقره صادر و ۸۶۸ هزار و ۳۳۸ فقره وارد کاشان شده است.

وی با اشاره به توزیع افزون بر پنج هزار سیم‌کارت سرپرست خانوارها به منظور اخذ وام حمایتی خانوارها و توزیع ۴۳ هزار و ۴۶۷ ابلاغیه‌های دادگستری در سال ۹۹ ادامه داد: پارسال ۲۰ هزار فقره عوارض اصناف شهرداری نیز توزیع شد.

رییس اداره پست کاشان با یادآوری قبول و ارسال محصول‌های بومی شامل گل و گلاب و عرقیات گیاهی در قالب افزون بر سه هزار مرسوله اظهار داشت: هفت هزار و ۶۹۴ فقره نتایج آزمایش‌های مواد مخدر روان گردان قبول و توزیع شد.

به گفته وی، توزیع یکهزار و ۶۴۰ اظهارنامه مالیاتی خودرو و واگذاری افزون بر ۲۳۳ فقره صندوق‌های هوشمند شخصی به متقاضیان را از دیگر اقدام‌های اداره پست کاشان در سال گذشته برشمرد.

رییس اداره پست کاشان با اشاره به موفقیت‌های کاشان از لحاظ شاخص‌های ترافیک کیفیت و هزینه خاطر نشان کرد: مجموعه پست شهرستان با تلاش شبانه‌روزی در دوران سخت کرونا در تمامی شاخص‌ها در بخش قبول و توزیع مرسوله‌ها و رهسپاری طبق سنجه‌های ابلاغی در جایگاهی مطلوبی در استان و کشور قرار دارد.

وی ادامه داد: اداره پست کاشان در سال ۱۴۰۰ با استفاده از ظرفیت‌های موجود برای رسیدن به اهداف جدید اقدام به ارایه خدمات نوین را در دستور کار قرار داد.

انصاری‌مقدم افزود: توسعه خدمات اینترنتی، قبول و توزیع محصولات استراتژیک (گلاب و عرقیات گیاهی) در راستای حمایت از تولیدات محلی، ارتقای سرویس پست رستانت و ارایه خدمات نیابتی از جمله خدمت‌های نوین اداره پست کاشان در سال جاری است.

رییس اداره پست کاشان با اشاره به راه‌اندازی سرویس پست ویژه تحویل در باجه تهران گفت: مشتریان می‌توانند مرسوله خود را در باجه‌های پستی اصفهان و شهرستان‌های تابعه، تحویل و گیرنده تا ساعت ۱۰ صبح روز بعد در تهران چهار راه لشکر منطقه پستی جنوب غرب تحویل بگیرد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

اداره پست کاشان یکی از قدیمی‌تریم اداره‌های این شهرستان است که ۱۸ دفتر پیشخوان خدمات دولت فعال، ۶ نمایندگی پست شهری، ۲۸ نمایندگی پست روستایی، ۲ واحد پست شهری و ۲۸ دفتر آی سی تی روستایی را تحت پوشش دارد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا