خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

۱۰۰ مددجوی بهزیستی آذربایجان‌غربی صاحب شغل می‌شوند

محمد فتحعلی لو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تفاهم‌نامه در اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و به‌ منظورحمایت از اشتغال، ارتقای رفاه اجتماعی و ایجاد اشتغال تحت تکالیف مندرج در قانون برنامه ششم و قانون جامع حمایت از حقوق معلولان اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: افراد معرفی شده توسط بهزیستی آذربایجان‌غربی بعد از مصاحبه عمومی و دریافت اطلاعات از توانایی‌های هر مددجو به بخش‌های مختلف هلدینگ اتراب جذب و شغل های متناسب ارائه می گردد.

مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: در صورت وارد شدن به قسمت های تخصصی آموزش‌های لازم برای هر مددجو با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی که توسط هلدینگ اتراب تهیه شده است بسته به میزان توانایی مددجویان و با در نظر گرفتن ایام کرونا به صورت دورکاری و یا حضوری داده می‌شود.

فتحعلی لو افزود: مددجوهایی که مراحل مصاحبه عمومی و تخصصی را با موفقیت گذارندند قراردادی در چارچوب حقوق و مزایای قانون کار به مدت یک سال کاری مشتمل بر ۲ مرحله، یک ماه آزمایشی و در صورت موفقیت در انجام وظایف، ۱۱ ماه به عنوان قرارداد موقت منعقد می‌شود.

به گزارش ایرنا، تفاهم نامه سه جانبه ای بین بهزیستی آذربایجان غربی، مدیرعامل هلدینگ اتراب مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی دکتر افشین نوبخت امضا شد؛ بر هر عضو این نهاد مقرر شد تا فرآیند اشتغال ۱۰۰ نفر مددجو بهزیستی برای اشتغال پایدار را فراهم کنند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا