خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

ایران با عمل به قرآن به یکی از قدرت‌های نظامی دنیا تبدیل شده است

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز شنبه در دیدار با فرماندهان و مسوولان لشگر ۱۶ زرهی قزوین، اظهار داشت: نیروهای ارتشی در دوران دفاع مقدس، مخلصانه پای کار بودند و از مرزهای ایران اسلامی دفاع کردند و بسیاری از این عزیزان جان خود را فدا نمودند.

امام جمعه قزوین بیان کرد: یکی از ویژگی‌های نیروهای مسلح در نظام دینی این است که خداوند تا پیروزی نهایی از آنها حمایت و پشتیبانی می‌کند که نمونه‌ای از آن را در دفاع مقدس مشاهده کردیم.

وی با بیان اینکه اتحاد و همدلی بین نیروهای مسلح در نظام دینی از ویژگی‌های بارز آنها است که در هیچ جای عالم دیده نمی‌شود، خاطرنشان کرد: تفاوت بین ارتش و سپاه تنها در لباس آنها است و نیروهای مسلح ما در هدف مشترک هستند و از قرآن و آرمان‌های الهی و دینی حمایت می‌کنند و محور این انسجام ولی فقیه و رهبر دینی است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه نیروهای مسلح در نظام دینی تنها رسالت نظامی بر عهده ندارند، گفت: در سیل و زلزله و بحران‌هایی نظیر بیماری کرونا، مشاهده کرده ایم اگر ارتش و سپاه نبودند، معلوم نبود چه بر سر مردم می‌آمد و این حضور در صحنه توسط نیروهای مسلح را همواره در بحران‌ها مشاهده کرده‌ و قدردانی می‌کنیم.

آیت الله عابدینی پس از دیدار با فرماندهان و مسوولان لشگر ۱۶ زرهی از بیمارستان صحرایی ارتش که به جهت کمک به روند درمان و بستری بیماران مبتلا به کویید ۱۹ در استان قزوین راه اندازی شده است، بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا