خبرگزاری ایرناخبرهای کرونا

فرماندار: وضعیت الیگودرز بحرانی و خطرناک است

به گزارش ایرنا، ماشااله نعمتی عصر دوشنبه در نشست ستاد مدیریت کرونا با اشاره به اهمیت همراهی مردم در پیشگیری از شیوع کرونا اظهار داشت: امروز شاهد همراهی بیشتر مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستیم ولی برخی از شهروندان نیز همچنان پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همراهی مردم در مهار موج چهارم کرونا ضروری است، بیان کرد: محدودیت‌ها همچنان ادامه دارد و تا پایان هفته فعالیت ادارات از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد.

امام جمعه الیگودرز ضمن تشکر از همراهی کسبه و بازاریان در تعطیلی واحدهای صنفی اضافه کرد: همراهی و مشارکت کسبه در پیشگیری و جلوگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است لذا دولت محترم در مرحله اقدام و عمل با اعطای تسهیلات، بخشیدگی عوارض از این قشر حمایت کند.

حجت الاسلام مهدی سرلک یادآور شد: از مردم می خواهیم در کنار رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی، از فیوضات ماه مبارک رمضان بهره برده و با دعا بدرگاه خداوند متعال شاهد قطع زنجیره شیوع کرونا باشیم.

رییس بیمارستان ولیان الیگودرز گفت: با اوج گیری پیک چهارم کرونا ما شاهد درگیری ریه در تمامی سنین مختلف هستیم.
فاطمه نعمت الهی با اشاره به افزایش تعداد بیماران کرونا و تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان گفت: از  ۹۰ نفری که به در بیمارستان به دلیل ابتلای به کرونا بستری هستند، که ۱۱ نفر از آنها در ICU بستری است و حال چهار نفر از آنها وخیم گزارش شد.

وی افزود: متاسفانه درگیری ریه در سنین مختلف به شدت افزایش یافته و در ۲۴ ساعت گذشته سه نفر در این شهرستان بر اثر ابتلای به کرونا جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا