خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

نظرات وزارت بهداشت در مدیریت کرونا عملیاتی شود

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی ۲۳۵ نماینده مجلس در بیانیه‌ای ضمن تقدیرو تشکر از اقدامات کادر بهداشت و درمان کشور تاکید کردند: در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری نظرات کارشناسانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تصمیم گیری ها برای مدیریت بیماری کرونا لحاظ و عملیاتی شود.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

۱۴ ماه از شروع بیماری منحوس کرونا در جهان و به تبع آن در کشور اسلامی ما می‌گذرد، در ۱۴ ماه گذشته تلاشگران عرصه سلامت اعم از پزشکان و پرستاران و کلیه کادر درمانی با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خویش حماسه مثال زدنی را به منصه ظهور درآورند. به نحوی که یادآور ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های دوران دفاع مقدس شد. به موازات ایثارگری‌هایی که به تعبیر رهبری مجاهدت نستوه نام گرفت دستاوردهای عظیم در توسعه زیرساختهای بهداشتی و درمانی در کمترین زمان و نیز تأمین تجهیزات و دانش فنی داخل و همچنین دستیابی به دانش روز و تأمین داورهای مورد نیاز علیرغم تحریم‌های ظالمانه، درخور تحسین است. مشارکت فعالانه بخشهای مختلف کشور به ویژه نیروهای مسلح، بسیجیان دلاور در قالب طرح شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی که با محوریت وزارت بهداشت به انجام رسید یکی دیگر از اقدامات در حوزه سلامت کشور بود.

در این میان همدلی، یکپارچگی و فرماندهی وزارت بهداشت به عنوان تولیت نظام سلامت ستودنی و قابل ستایش است. اینک ما نمایندگان مجلس ضروری می‌دانیم که از ۱۴ ماه تلاش خستگی ناپذیر پزشکان و پرستاران و دیگر اعضای کادر بهداشت و درمان و مدیران بخش بهداشت و درمان و البته از وزیر دلسوزشان صمیمانه تشکر کنیم. از همه درخواست می‌کنیم که در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری نظرات کارشناسانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در تصمیم گیری ها لحاظ و عملیاتی کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا