خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونا/۵ هزار جریمه در روز

عبدالرضا قاسم پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: با توجه به آخرین رنگ بندی که توسط ستاد ملی مقابله با کرونا در کشور اعلام شده است ٢۶ شهرستان استان فارس دارای وضعیت قرمز کرونا بوده و ٨ شهرستان نیز وضعیت نارنجی داونز و تنها دو شهرستان دارای وضعیت زرد کرونا است.

وی ادامه داد: بر این اساس محدودیت‌های کرونایی در شهرستان‌هایی که دارای وضعیت قرمز کرونا هستند یک هفته دیگر نیز تمدید شده و در سایر شهرستان نیز متناسب با شرایط موجود در شهرستان‌ها محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.

قاسم پور تاکید کرد: محدودیت‌های تردد در سطح شهر و همچنین ورود و خروج از شهرستان‌ها همچنان در سطح استان در حال اجرا است و روزانه بالغ بر ۵ هزار خودرو در سطح استان به علت عدم رعایت قوانین مشمول جریمه خواهند شد.

وی تاکید کرد: ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا مکلف شده تا نسبت به بررسی کاهش ساعات فعالیت واحدهای صنفی موجود در شیراز اقدام کند تا در جلسه آینده نسبت به تغییر ساعت فعالیت واحدهای صنفی اتخاذ تصمیم صورت بگیرد این در حالی است که محدودیت‌های کرونایی از روز شنبه ۴ اردیبهشت ماه تا ١٠ اردیبهشت ماه ادامه خواهند داشت.

قاسم پور تاکید کرد: واحدهای صنفی گروه یک که مجاز به فعالیت هستند اما در بیرون از مغازه اقدام به ایجاد صف شود براساس مصوبه استانی بازرسان سازمان صمت مکلف هستند تا نسبت به تعطیلی واحد صنفی اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا