خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۲شهرستان با یک دستگاه سی تی اسکن/دستگاه جوابگوی ایذه وباغملک نیست

امرالله اورکی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دستگاه سی‌تی‌اسکن قیمت بالایی دارد و خریداری این دستگاه یک مقوله زمان‌بر و پیچیده است.

وی با اشاره به اینکه نوبت‌دهی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب ادامه دارد، افزود: در بیمارستان شهدای ایذه فقط یک دستگاه سی‌تی‌اسکن وجود دارد که به خاطر ترافیک بالای بیماران جوابگو نیست و مجبور شدیم به مدت دو روز دستگاه را خاموش کنیم.

اورکی تصریح کرد: دستگاه سی‌تی‌اسکن به مدت یک سال پاسخگوی شهرستان‌های ایذه و باغملک بود و با راه‌اندازی دستگاه سی‌تی‌اسکن باغملک کمی بار از دوش سی‌تی‌اسکن ایذه برداشته شد.

وی بیان کرد: همه موارد فوت‌شدگان کرونایی از ابتدا تاکنون، ۲۵۷ نفر بوده است؛ همچنین همه موارد بستری‌شدگان کرونایی از ابتدا تاکنون، یک هزار و۵۰۳ نفر بوده است؛ همچنین همه موارد بهبود یافته کرونایی از ابتدا تاکنون یک هزار و ۱۳۲ نفر بوده است.

رئیس بیمارستان شهدای ایذه با بیان اینکه در روز گذشته نیز سه نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: در فروردین‌ماه امسال ۴۴ نفر به دلیل ابتلاء به کرونا فوت کردند.

وی تأکید کرد: کماکان شهرستان ایذه در وضعیت بحرانی کرونایی قرار دارد و مردم باید بیش‌ازپیش پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا