خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۵ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری جان باختند

به گزارش خبرنگار، مجید شیرانی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در سیزدهمین روز از اردیبهشت ماه سال ١۴٠٠ عنوان کرد: طی ٢۴ ساعت گذشته ٨٨۶ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ١١۴ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

وی گفت: طی ٢۴ ساعت گذشته نتیجه تست ٢٧٠ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۵۴ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید١٩ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

وی بیان کرد: هم اکنون ۴٨١ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴٠١ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماریشان هستند.

وی عنوان کرد: متأسفانه طی ٢۴ ساعت گذشته پنج مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید١٩ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ٩٧۴ نفر است.

وی عنوان کرد: هم اکنون ۶٧ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا