خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

راه‌های ورودی و خروجی کرمانشاه در تعطیلات عید فطر مسدود خواهد شد

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش‌اقبال بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا اظهار کرد: در تعطیلات عید سعید فطر از ظهر سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ظهر شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه تمامی راه‌های ورودی و خروجی استان کرمانشاه برای جلوگیری از مسافرت مردم مسدود خواهد شد.

وی افزود: با توجه به ایجاد پیک بیماری کرونا پس از تعطیلات عید سعید فطر سال گذشته باید نسبت به این موضوع به ویژه در منطقه اورامانات حساسیت زیادی به خرج داده و فرمانداران نشستی با ائمه جمعه داشته و مردم را نسبت به احتمال اوج‌گیری ویروس کرونا در پی تعطیلات عید فطر آگاه کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر لزوم افزایش حساسیت نیروی انتظامی نسبت به ترددها و ممانعت از سفر مردم در تعطیلات عید فطر گفت: از امروز مشاغل گروه یک و ۲ در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی به شرط رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند، در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی محدودیت‌های کرونایی مجدداً اعمال خواهد شد.

خوش‌اقبال با بیان اینکه فعالیت مشاغل گروه‌های سه و چهار در شهرهای با وضعیت نارنجی ممنوع است، افزود: با وجود تذکرات داده شده همچنان غیبت برخی مدیران در جلسات ستاد استانی مبارزه با کرونا ادامه داشته که بیانگر بی توجهی به اولین اولویت استان کرمانشاه یعنی حفظ سلامت مردم است.

وی با بیان اینکه حضور مدیران کل در ستاد استانی مبارزه با کرونا بیانگر جایگاه این ستاد است، تصریح کرد: از امروز حتماً غیبت مدیران در جلسات ستاد مبارزه با کرونا به وزارتخانه‌های مربوطه برای اطلاع و رسیدگی گزارش می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا