خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تزریق ۲۲۶۶ دُز واکسن کرونا در سنقر و کلیایی

احسان مهری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با افزایش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز مردم از حضور در تجمعات و اعمال محدودیت‌های کرونایی رنگ بندی شهرستان سنقر و کلیایی از قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرده است.

وی افزود: کاهش آمار مبتلایان به کرونا نشان دهنده پایان شیوع ویروس کرونا نبوده و در شبانه روز گذشته ۲۴ بیمار سرپایی در سنقر و کلیایی شناسایی و هم اکنون ۳۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهرستان بستری هستند و حال هشت بیمار وخیم است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان هرسین تصریح کرد: فرایند واکسیناسیون کادر درمان، پرسنل غسالخانه، بنیاد شهید و نظام پزشکی در شهرستان سنقر و کلیایی انجام شده و از امروز تزریق واکسن افراد بالای ۸۰ سال آغاز می‌شود.

مهری با اشاره به تزریق ۲ هزار و ۲۶۶ دُز واکسن در سنقر و کلیایی بیان کرد: از ابتدای آغاز تزریق واکسیناسیون یک هزار و ۹۱۴ نفر دُز اول و ۳۵۲ نفر دُز دوم واکسن کرونا را در شهرستان سنقر و کلیایی دریافت کردند.

وی خاطر نشان کرد: دریافت مرحله نخست واکسن کرونا نشان دهنده ایمنی کامل نیست و افراد باید حتی بعد از تزریق مرحله دوم واکسن دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و تزریق واکسن در ۱۴ مرکز بهداشت و سلامت شهرستان سنقر و کلیایی ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا