خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

نقش موثر جوانان و نیروهای جهادی و مشارکت با بهشت زهرا در کرونا

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید بذرافکن معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از بهشت زهرا (س) با اشاره به پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های پیچیده‌ای که در بحران کرونا توسط سازمان بهشت زهرا (س) در بالاترین سطح رعایت شد، گفت: اگر سازمان بهشت زهرا (س) توانسته با شیوه نامه‌هایی که خود در این بحران ناشناخته تدوین کرده است بر این بحران غلبه کند، بنابراین سایر سازمان‌ها و نهادها هم می‌توانند و این موفقیت نباید به صورت یک تجربه بماند و لازم است که توسط سایر نهادها الگو برداری شود.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پذیرش ۴۰ درصدی کل متوفیان کرونایی کشور در سازمان بهشت زهرای تهران، تصریح کرد: اگر گذر کسی به بهشت زهرا (س) بیافتد نظم، ظرافت و برنامه ریزی به وضوح قابل مشاهده است و مراجعین دغدغه‌ای جز دفن اموات ندارند.

بذرافکن ضمن با اشاره بر نقش مهم جوانان و نیروی‌های جهادی و داوطلبین در بحران کرونا گفت: ما خیزش جوانگرایانه را با بحران کرونا خوب درک کردیم و شاهد اتفاق بزرگی در گام دوم انقلاب هستیم که جوانان داوطلبانه پا به عرصه گذاشتند و افتخار آفرینی کردند. نمونه بارز این معنا در مدیریت بحران کرونا در سازمان بهشت زهرا (س) شکل گرفت.

وی سپس با حضور در سالن‌های تطهیر مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) با کارکنان این سازمان، نیروهای جهادی و داوطلبین تطهیرکننده دیدار و گفتگو کرد. همچنین سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) نیز گزارش کاملی از ۱۵ ماه مدیریت بحران بی سابقه کرونا و خدمات شبانه روزی کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا