خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

شرایط برای برگزاری انتخابات پرشور و امن در استان بوشهر فراهم است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی ایرانی صبح دوشنبه در مراسم روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات اظهار داشت: امروزه ارتباطات به صورت گسترده‌ای در زندگی مردم ریشه دوانده است و با توسعه فناوری‌های نوین ارتباطی همه مردم به نوعی از فعالان این عرصه هستند.

وی به نقش مهم روابط عمومی‌ها در دستگاه‌ها و سازمان‌ها اشاره کرد و ادامه داد: روابط عمومی نقش پاسخگویی به دغدغه‌های جامعه را دارد و به عنوان واسطه حکومت، دولت و مسئولان با مردم وظیفه و رسالت سنگینی دارد.

آب از مهمترین مسائل استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر یکی از مسائل مهم استان بوشهر را موضوع آب دانست و بیان کرد: امروز مهمترین دغدغه مردم استان بوشهر تأمین آب آشامیدنی است.

وی تاکید کرد: در پاسخگویی به مطالبه به حق مردم استان در حوزه آب و در راستای پایداری تأمین آب در شهرها و روستاهای استان طرح‌ها و برنامه‌های گوناگون تدوین و عملیاتی شده است.

ایرانی خاطرنشان کرد: کاهش بارش باران در فصل گذشته باعث خشکسالی و سبب افت ذخیره‌سازی آب‌های سطحی و زیر سطحی شده و در این راستا اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های آب‌شیرین‌کن در شهرها و روستاهای استان بوشهر در اولویت قرار گرفته است.

لزوم پیشگیری از پیک پنجم کرونا

وی به وضعیت کرونایی استان اشاره کرد و افزود: افزایش آگاهی مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که روابط عمومی‌های در این زمینه تلاش خوبی داشته‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تقدیر از خدمات کادر درمانی و پرستاری در مقابله با کرونا، تصریح کرد: به منظور تجهیز مراکز درمانی، تهیه و تأمین واکسن و توسعه زیرساخت‌های سلامت در استان کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی با تاکید بر لزوم انجام اقدامات مناسب برای پیشگیری از پیک پنجم کرونا ادامه داد: هر جا همراهی مردم در اجرا طرح‌ها و برنامه‌ها باشد آن موضوع با موفقیت به پایان می‌رسد که نقش مهم مردم در همه عرصه‌ها نشان می‌دهد.

مشارکت حداکثری در انتخابات

ایرانی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات ۲۸ خرداد ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از اهمیت بالایی برخوردار است و چشم همه جهان به این انتخابات است که ببینند چه کسی انتخاب می‌شود.

وی با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات پرشور، سالم و با امنیت کامل در استان بوشهر اظهار داشت: مشارکت حداکثری در انتخابات تضمین کننده اقتدار نظام است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا