خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۱۵ هزار نفر در خوزستان واکسیناسیون کرونایی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله حیاتی عصر سه‌شنبه در نشست ستاد مدیریت کرونا به مسئله تجمعات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: با تجمعات غیرقانونی برخورد خواهد شد و تبلیغات باید در بُعد قانونی انجام شود؛ شعب ویژه‌ای نیز برای تخلفات انتخاباتی در شهرستان‌ها در نظر گرفته شده و تخلفات کرونایی در انتخابات رصد می‌شود.

وی از واکسینه شدن ۱۱۵ هزار نفر در مقابل کرونا در خوزستان خبر داد و افزود: در این جلسه، گام دوم واکسیناسیون کرونا بررسی و مقرر است که در گام دوم تعداد بیشتری واکسینه شوند.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان با تأکید بر اینکه نیازمند پشتیبانی‌های بین بخشی همه دستگاه‌ها در این زمینه هستیم، اظهار کرد: این هماهنگی بین دستگاه‌ها ایجاد شده است.

وی تأکید کرد: با توجه به فعالیت کسبه و اصناف، رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی است اما با کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، برخورد خواهد شد و اجازه نمی‌دهیم پروتکل‌شکنان در خوزستان جولان دهند.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: تمام تمهیدات آزمایشگاهی و قرنطینه‌ای در مرزهای آبی و زمینی خوزستان، مستقر و در حال فعالیت هستند و نقل و انتقال کالاها در مرزهای دریایی با ابزارآلات مکانیکی در حال انجام است.

حیاتی افزود: ممنوعیت تردد مسافر در مرزهای زمینی خوزستان نیز همچنان برقرار است و تنها گروه‌های هفت‌گانه ابلاغی وزارت کشور اجازه تردد دارند.

وی بیان کرد: در این جلسه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری امتحانات حضوری تأکید شد و اکیپی از قرارگاه، نظارت ویژه‌ای در این خصوص خواهد داشت.

وی تصریح کرد: با کسانی که اجتماعاتی را برگزار کنند، برخورد می‌شود چون برگزاری هر گونه اجتماع انتخاباتی در موعد قانونی خود تنها در چارچوب پروتکل‌ها و رنگ‌بندی شهرها باید انجام شود و اگر خارج از این چارچوب باشد، برخورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا