خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

آغاز تبلیغات رسمی شوراهای شهر و روستا در قصرشیرین از ۱۵خرداد ۱۴۰۰

مرادعلی تاتار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت مساعد شیوع ویروس کرونا در شهرستان قصرشیرین اظهار کرد: این شهرستان از نظر رنگ‌بندی کرونایی در وضعیت رنگ زرد قرار داشته و مورد نگران‌کننده‌ای مشاهده نمی‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان قصرشیرین افزود: اقدامات مورد نیاز از ماه‌های گذشته شامل تشکیل هیأت‌های اجرایی آغاز و در حال حاضر از طریق ارتباط با مسئولین این شهرستان شناسایی و چینش نیروهای اعضای شعب اخذ رأی انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان قصرشیرین با اشاره به تجمعات تبلیغاتی گفت: تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به صورت معمول در سطح کشوری انجام شده و برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هنوز فرصت باقی است، لیست نهایی تأیید صلاحیت‌ها ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ اعلام و پس از آن فرایند رسمی تبلیغات شروع می‌شود.

تاتار اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستان قصرشیرین تجمعات انتخاباتی زیادی برگزاری نمی‌شود، اما در صورت نیاز و درخواست تجمع حتماً با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی این امر محقق می‌شود.

فرماندار شهرستان قصرشیرین بیان کرد: مردم شهرستان قصرشیرین همواره در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی ایران حماسه خلق کرده و این بار در انتخابات ۱۴۰۰ با حماسه آفرینی حضور پرشوری پای صندوق‌های رأی خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا