خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

کرونا مشکلات مختلفی برای خانواده‌ها ایجاد کرده است

به گزارش خبرنگار مهر، اعظم کریمی بعدازظهر سه شنبه در جمع مدیران مراکز مشاوره استان کرمان با اشاره به اینکه هدف اصلی این نشست، بررسی مسائل و مشکلات مراکز مشاوره است، افزود: در دو سال و نیم گذشته تلاش کردیم هویت این مراکز مشاوره را به آنها برگردانیم.

وی با اشاره به اینکه دوره‌های مشاوره و مهارت افزایی خوبی برای مدیران مراکز مشاوره برگزار شده است، بیان داشت: یکی از رویکردهای ما معرفی اساتید مطرح استان‌ها بود که علی رغم متخصص بودن، اما متأسفانه شناخته شده نبودند که نتیجه خوبی هم گرفتیم.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این مطلب که ایام کرونا مشکلات و مسائل مختلفی را برای خانواده‌ها ایجاد کرده است و تقاضای آموزش بالا رفته است، اظهار کرد: بحث مشاوره رایگان را به طرف مراکز مشاوره برده ایم که باعث تعامل بیشتر مراکز مشاوره و اداره ورزش و جوانان شده است.

وی با اشاره به اینکه فقدان مهارت میان غالب افرادی که تازه ازدواج می‌کنند، وجود دارد و موجب شکل گیری مشکلات جدی تری در میان خانواده‌ها می‌شود، افزود: عدم مراجعه و یا نبود رویکرد مثبت به مراکز مشاوره از دیگر مسائل موجود در این حوزه است که باید در این زمینه فرهنگ سازی لازم انجام شود.

کریمی اظهار کرد: یکی از مسائل موجود در مراجعه افراد به مراکز مشاوره، پرداخت هزینه است که در این زمینه در حال پیگیری و تأمین اعتبار هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا