خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

فوت ۹ نفر در قزوین بر اثر ابتلاء به کرونا

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به روند بالای فوتی‌های مبتلا به کرونا در استان قزوین اظهار کرد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شاهد فوت ۹ نفر از هم استانی‌ها به دلیل ابتلاء به این ویروس منحوس بودیم.

وی افزود: با بستری شدن ۴۶ بیمار جدید، تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان بستری هستند به ۲۴۳ بیمار رسیده که عدد قابل توجه ناراحت کننده‌ای است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تاکید کرد: متأسفانه ۳۰ نفر از این افراد شرایط خوبی نداشته و بدحال هستند.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان قزوین اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۶۰ نفر در استان قزوین به این ویروس آلوده شده‌اند که نسبت به آمارهای روزهای گذشته رو به افزایش است و این خبر نگران کننده است.

وی تأکید کرد: همچنین با لطف خدا و تلاش کادر درمان ۴۵ نفر از مبتلایان نیز در طی این مدت رونده بهبودی را طی کرده و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

حبیبی عنوان کرد: از ابتدای شیوع این ویروس در استان قزوین تا به امروز ۲۵ هزار و ۱۱۲ نفر در استان قزوین به آن مبتلا شده‌اند که متأسفانه ۱۷۵۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

وی در پایان یادآور شد: تنها راه مقابله قطعی با این ویروس منحوس رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و عدم حضور در مکان‌های پرجمعیت است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا