خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

فرمانداران قاطعانه از برگزاری هرگونه عروسی درهرمزگان جلوگیری کنند

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رئوفی گفت: براساس گزارش های دانشگاه علوم پزشکی استان برگزاری جشن های عروسی یکی از عوامل اصلی افزایش نگران کننده آمار مبتلایان و بستری های کرونا در هرمزگان است.

وی افزود: متاسفانه وضعیت شیوع کرونا در هرمزگان روز به روز حاد تر می شود و برگزاری مراسمات عروسی یکی از عوامل اصلی افزایش نگران کننده آمار مبتلایان و بستری ها است.

جانشین رئیس ستاد کرونای استان با تاکید بر برخورد قضایی با عوامل برگزاری عروسی در سطح استان، تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران در سطح شهرستان ها با بهره گیری از ظرفیت نیروی انتظامی و دستگاه قضایی از برگزاری هرگونه عروسی جلوگیری کنند.

رئوفی افزود: در صورت برگزاری عروسی در سطح شهرستان ها فرمانداران و بخشداران عوامل برگزاری عروسی را به دلیل به خطر انداختن سلامت جامعه به دستگاه قضایی معرفی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: در صورت برگزاری هرگونه عروسی در هرمزگان و عدم معرفی برگزار کنندگان عروسی به دستگاه قضایی مسئولیت موضوع بر عهده فرمانداران و بخشداران است.

وی افزود: مردم در جلوگیری از شیوع کرونا نقش بسزایی دارند و در صورت مشاهده برگزاری هرگونه عروسی موضوع را به نیروی انتظامی گزارش کنند.

رئوفی تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران با بهره گیری از ظرفیت دهیاران و شوراهای اسلامی از برگزاری هرگونه عروسی در مناطق روستایی استان اکیداً جلوگیری کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا